Das Bild dient nur zu Präsentationszwecken
Beschreibung
Biberon din sticla Natural, 240 ml, SCF673/17, Philips Avent
Pentru o tranzitie usoara de la alaptare la biberon.Design ergonomic confortabil, usor de manevrat chiar si de manutele celor mici.Tetina din silicon cu 2 orificii (+1 luna) cu debit lent, cu un design asemanator cu sanul mamei. Tetina prevazuta cu sistem inovator anti-colici -supapa ce permite patrunderea aerului in biberon si nu in burtica bebelusului si petale de confort care ofera flexibilitate si delicatete.
Fabricat din sticla borosilicata pura, rezistent la caldura si la socuri termice. Prin urmare, poate fi depozitat in frigider, incalzit si sterilizat.
Gatul larg al biberonului faciliteaza umplerea si curatarea. Numai cateva piese pentru o asamblare rapida si simpla.
Biberonul Philips AVENT Natural este compatibil cu gama Philips AVENT, cu exceptia biberoanelor si manerelor de cesti Classic. Va sfatuim sa utilizati biberoanele Natural exclusiv cu tetinele Natural.
Acest biberon nu contine BPA*
Capacitate 240 ml
Eigenschaften
Produkt-Code | 41865 |
Kategorie | Flaschen, Fütterungszubehör |
Marke | Philips Avent |
Volumen | 240 ml |
Altersgruppe | 3+ Monaten |
Produktbewertungen
Biberon din sticla Natural, 240 ml, SCF673/17, Philips Avent
Vielen Dank für Ihr Feedback! Es wurde zur Moderation weitergeleitet.
Es gibt keine Bewertungen zu diesem Produkt.