Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Siropul de Tuse de Pin cu Miere 250 ml este un remediu natural eficient pentru tuse i iritaii ale gâtului. Formula sa special, obinut din ingrediente de cea mai bun calitate, conine extract de pin i miere pur, recunoscute pentru proprietile lor benefice asupra cilor respiratorii. Acest sirop calmeaz iritaiile gâtului, reduce senzaia de tuse i ajut la eliberarea cilor respiratorii. Este recomandat în special în sezonul rece pentru a menine sntatea i confortul respirator. Pentru a beneficia de toate avantajele acestui produs, se recomand administrarea conform instruciunilor de pe ambalaj. Prietenos cu întreaga familie, Siropul de Tuse de Pin cu Miere 250 ml este alegerea perfect pentru a avea grij de sntatea dumneavoastr.
Сaracteristicile
Codul produsului | 315251 |
Comentarii
Oleofarm siropuri din lume muguri de pin, sirop de miere, 250 ml
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.