Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Uroner D este un supliment alimentar de încredere, eficient în tratarea balonrii i a disconfortului digestiv. Cu o formul cu aciune rapid, acest produs de 100g este soluia perfect pentru susinerea digestiei sntoase. De acum poi s te bucuri de o stare de bine optim în fiecare zi, fr disconfortul asociat balonrii. Investete în sntatea ta i alege Uroner D pentru un sistem digestiv echilibrat.
Сaracteristicile
Codul produsului | 313180 |
Comentarii
Uroner D, 100 g
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.