Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Peelingul profesional numrul 2 Pear cu vârf moale reprezint alegerea perfect pentru a obine o rezultate precise i impecabile. Fabricat cu materiale de cea mai înalt calitate, acest peeling combin eficiena cu confortul pentru a oferi rezultate exceptionale. Design-ul ergonomic al mânerului asigur o utilizare uoar i precis, iar vârful moale protejeaz pielea de iritaii sau traume. Perfect pentru uz profesional sau personal, acest peeling este un instrument indispensabil în rutina ta de îngrijire a pielii.
Сaracteristicile
Codul produsului | 307175 |
Comentarii
Sanity Catarrh Stop, perlat pentru copii 0-6 luni, nr. 2, cu vârf moale
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.