Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Soluia Micelar Pharmaceris T Sebo-Micellar pentru Curare i Demachiere Facial 200 ml este un produs de înalt calitate special formulat pentru curarea i demachierea delicat a tenului gras i acneic. Cu o formul avansat micelar, aceast soluie eficient elimin impuritile, excesul de sebum i machiajul, fr a usca sau irita pielea. Ingredientele active precum zincidona, extractul de ceai verde i gluconatul de zinc acioneaz în mod sinergic pentru a calma, reduce inflamaia i controla producia excesiv de sebum. Tenul devine curat, proaspt i matifiat, fr a obstruciona porii sau a lsa reziduuri grase. Soluia Micelar Pharmaceris T Sebo-Micellar este testat dermatologic, non-comedogenic i nu conine parabeni sau alergeni. Încorporai acest produs în rutina dvs. zilnic de îngrijire a pielii pentru a obine rezultate vizibile i durabile în combaterea tenului gras i acneic.
Сaracteristicile
Codul produsului | 307517 |
Comentarii
Pharmaceris T Sebo-Micellar, Loțiune micelară sebo-regulatoare pentru față și ochi, 200 ml
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.