Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Dezinfectantul pentru picioare cu ulei de arbore de ceai de la marca noastr ofer o soluie eficient pentru igiena picioarelor dumneavoastr. Acest produs de 150 ml conine ulei de arbore de ceai recunoscut pentru proprietile sale antibacteriene i antifungice. Formula sa special creat ajut la neutralizarea i prevenirea mirosurilor neplcute, protejând în acelai timp împotriva microbilor i ciupercilor. Folosii acest dezinfectant pentru a menine picioarele proaspete i curate pe tot parcursul zilei.
Сaracteristicile
Codul produsului | 308900 |
Comentarii
No36, antiperspirant pentru picioare, protecție antibacteriană, 150 ml
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.