Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Soluia pentru îngrijirea igienic a mâinilor cu prebiotic de 250ml este produsul perfect pentru a menine o igien optim a mâinilor tale. Formulat cu ingrediente de înalt calitate, aceast soluie delicat dar eficient asigur curarea i protejarea mâinilor fr a le usca. Cu adugarea de prebiotic, aceast soluie reechilibreaz flora natural a pielii, contribuind la meninerea sntii mâinilor în mod natural. Un produs indispensabil pentru rutina ta zilnic de îngrijire personal.
Сaracteristicile
Codul produsului | 311921 |
Comentarii
Luba Tuli, săpun de mâini cu spumă cu prebiotice, parfum de mango, 250 ml
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.