Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Perie pentru biberon cu burete Canpol este accesoriul perfect pentru curarea eficient a biberoanelor i tetinelor copilului tu. Fabricat cu materiale de înalt calitate, peria încorporeaz un burete moale ce îndeprteaz cu delicatee resturile alimentare i bacteriile. Modelul 2/410 este practic i uor de utilizat, fiind un ajutor de ndejde în igienizarea obiectelor de uz zilnic ale copilului tu. Opteaz pentru Peria pentru biberon cu burete Canpol i asigur-i c micuul tu beneficiaz de un mediu curat i sntos în fiecare zi.
Сaracteristicile
Codul produsului | 308210 |
Comentarii
Canpol, perie pentru sticle cu burete, 1 buc.
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.