Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Recipientul de sticl colorat Canpol Babies este un accesoriu practic i elegant pentru hrnirea bebeluului tu. Capacitatea sa generoas de 120ml este ideal pentru pstrarea lichidelor necesare micuului în timpul plimbrilor sau cltoriilor. Mânerul încorporat faciliteaz prinderea i manevrarea cu uurin. Realizat din materiale sigure pentru sntatea copilului, acest recipient este o alegere excelent pentru orice printe preocupat de bunstarea micuului su.
Сaracteristicile
Codul produsului | 308277 |
Comentarii
Canpol Babies, biberon cu scurgere lentă cu mânere, Happy Animals, 3-6 luni, 120 ml
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.