Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Furia Paraziilor Max Repelent Plus 200ml ofer protecie eficient împotriva cpuelor, ânarilor i mutelor. Acest produs de înalt calitate este un aliat de încredere în lupta împotriva insectelor duntoare. Formula sa avansat asigur o acoperire de lung durat, protejându-v împotriva mucturilor neplcute. Cu Furia Paraziilor Max Repelent Plus, v putei bucura de activiti în aer liber fr s v facei griji cu privire la invazia insectelor.
Сaracteristicile
Codul produsului | 309872 |
Comentarii
Kick the Tick Max Repellent Plus, 200 ml
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.