Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Cu Nebu-dose Plus, 30 fiole x 5 ml, ai la îndemân un supliment alimentar de încredere, special creat pentru a-i sprijini sistemul imunitar. Formula sa avansat este conceput pentru a oferi beneficii eseniale pentru sntatea ta. Fiecare fiol conine ingrediente de calitate superioar, care pot ajuta la întrirea imunitii tale. Ofer-i corpului susinerea de care are nevoie cu Nebu-dose Plus!
Сaracteristicile
Codul produsului | 313799 |
Comentarii
Nebu-Dose Plus, soluție de nebulizare 3% cu acid hialuronic, 5 ml x 30 fiole
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.