Descrierea
Descriere:
Un balsam de încălzire pentru persoanele care se plâng de picioarele reci. Boia de ardei, ghimbirul, camforul, lavanda si rozmarinul stimuleaza fluxul sanguin si redau senzatia de caldura.
Uleiul de avocado, ceara de albine, lanolină, aloe, uree și glicerina hidratează și îngrijesc pielea uscată, făcând-o vizibil netedă, regenerată și mătăsoasă.
oligozaharide
lipide
proteine din lapte
oligozaharide
lipide
Cum se utilizează:
După ce aplicați balsamul pe pielea picioarelor și a picioarelor, spălați-vă bine mâinile. Protejează ochii de contactul cu balsamul. A nu se utiliza în caz de întrerupere a continuității pielii.
Сaracteristicile
Codul produsului | 307458 |
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.