Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Periuta de dinti electrica Elgydium Clinic 7/100 reprezinta un partener excelent pentru o igiena orala de invidiat. Cu eficienta sa exceptionala de curatare si beneficiind de tehnologia avansata a brandului Elgydium, aceasta periuta electrica promite o experienta de spalare a dintilor de exceptie. Datorita performantei sale profesionale, igiena cavitatii bucale devine o placere, iar rezultatele vorbesc de la sine. O alegere inspirata pentru cei care doresc sa ofere maximul de grija si protectie pentru zambetul lor.
Сaracteristicile
Codul produsului | 307780 |
Comentarii
Elgydium Clinic, periuță de dinți, 7/100, postoperator, 1 bucată
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.