Ce poate fi mai bun decât plimbările de toamnă printre frunzele colorate care cad din copaci? Batonul de ovăz și mere de la dmBio este gustarea perfectă pe care o puteți lua cu dumneavoastră și vă asigură că sunteți mereu îmbogățit în micul dumneavoastră tur de descoperire. Fie că sunteți la plimbare, la birou sau confortabil acasă - batonul de ovăz vă satisface foamea între timp. Batonul este alcătuit din fulgi de ovăz integral, mere uscate și este rafinat cu scorțișoară de calitate superioară. Toate ingredientele sunt pur vegetale și provin din agricultura ecologică. Bucurați-vă din plin de gustul toamnei.
Ce poate fi mai bun decât plimbările de toamnă printre frunzele colorate care cad din copaci? Batonul de ovăz și mere de la dmBio este gustarea perfectă pe care o puteți lua cu dumneavoastră și vă asigură că sunteți mereu îmbogățit în micul dumneavoastră tur de descoperire. Fie că sunteți la plimbare, la birou sau confortabil acasă - batonul de ovăz vă satisface foamea între timp. Batonul este alcătuit din fulgi de ovăz integral, mere uscate și este rafinat cu scorțișoară de calitate superioară. Toate ingredientele sunt pur vegetale și provin din agricultura ecologică. Bucurați-vă din plin de gustul toamnei.