Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Oferind o îngrijire delicat i hidratare intens, crema pentru bebelui Derma Eco este o alegere ideal pentru pielea sensibil a micuului tu. Formulat cu ingrediente naturale de înalt calitate, aceast crem este sigur i eficient în acelai timp. Având o textur uoar i non-gras, se absoarbe rapid în piele, lsând-o catifelat i protejat. Potrivit pentru uz zilnic, aceast crem va fi o adiie minunat în rutina de îngrijire a bebeluului tu.
Сaracteristicile
Codul produsului | 309758 |
Comentarii
Derma Eco Baby, cremă de îngrijire din prima zi, 100 ml
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.