Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Folosind extracte naturale cu proprieti calmante i hidratante, Balsamul Dermatologic Mini-Cutis Calmant de 200 ml este soluia ideal pentru îngrijirea pielii sensibile i iritate. Formula sa special ajut la calmarea pielii i la restabilirea nivelului optim de hidratare, conferindu-i acesteia un aspect sntos i luminos. Produsul este potrivit pentru utilizare zilnic, fiind recomandat atât pentru aduli, cât i pentru copii. Alege Balsamul Dermatologic Mini-Cutis Calmant pentru a-i rsfa pielea cu o atenie deosebit i pentru a obine rezultate vizibile în îngrijirea cotidian.
Сaracteristicile
Codul produsului | 313944 |
Comentarii
Cutis Mini Derm, loțiune de corp calmantă, din ziua 1, 200 ml
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.