![Cumpără Biscuiti Bio cu ovaz si mere, 210 g, La Finestra Sul Cielo Biscuiti Bio cu ovaz si mere, 210 g, La Finestra Sul Cielo](https://liki24.de/image/catalog/product/newupload/42252-biscuiti-bio-cu-ovaz-si-mere-210-g-la-fnestra-sul-cielo-1.jpg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Biscuiti Bio cu ovaz si mere, 210 g, La Finestra Sul Cielo
Cu un continut ridicat de fibre, Biscuitii bio cu ovaz si mere sunt preparati fara zahar.
Ovazul este cea mai hranitoare cereala, bogata in vitaminele din grupul B, fier, seleniu, magneziu, calciu, fosfor, fibre alimentare. Principala proprietate a boabelor de ovaz este aceea de remineralizant, tonic al sistemului nervos central. Alaturi de mere, fulgii de ovaz fac din acesti biscuiti un produs sanatos.
Informatii produs:
Faina integrala bio din grau, *fulgi bio de ovaz 19%, *sirop bio de orez, *ulei bio de palmier, *ibre bio de ovaz 6%, *bautura bio din orez (apa, *orez bio, *ulei bio de floarea- soarelui, sare de mare), *pulpa bio de mere 5%, monotartrat de potasiu, bicarbonat de sodiu, aroma naturala de mere 0.12%.
Ingrediente din agricultura bio.
Valori nutritionale:
100g de produs contin in medie:
Valoare energetica: 442kcal/1851kj
Proteine: 8.63g
Carbohidrati: 58.78g
Grasimi: 16.15g (saturate- 7.37g)
Fibre: 13.49g
Sodiu: 0.16g
Prezentare:
210 g
Ovazul este cea mai hranitoare cereala, bogata in vitaminele din grupul B, fier, seleniu, magneziu, calciu, fosfor, fibre alimentare. Principala proprietate a boabelor de ovaz este aceea de remineralizant, tonic al sistemului nervos central. Alaturi de mere, fulgii de ovaz fac din acesti biscuiti un produs sanatos.
Informatii produs:
Faina integrala bio din grau, *fulgi bio de ovaz 19%, *sirop bio de orez, *ulei bio de palmier, *ibre bio de ovaz 6%, *bautura bio din orez (apa, *orez bio, *ulei bio de floarea- soarelui, sare de mare), *pulpa bio de mere 5%, monotartrat de potasiu, bicarbonat de sodiu, aroma naturala de mere 0.12%.
Ingrediente din agricultura bio.
Valori nutritionale:
100g de produs contin in medie:
Valoare energetica: 442kcal/1851kj
Proteine: 8.63g
Carbohidrati: 58.78g
Grasimi: 16.15g (saturate- 7.37g)
Fibre: 13.49g
Sodiu: 0.16g
Prezentare:
210 g
Сaracteristicile
Codul produsului | 42252 |
Categoria | Biscuiți, Gustări |
Brand | La Finestra Sul Cielo |
Volum | 210 g |
Comentarii
Biscuiti Bio cu ovaz si mere, 210 g, La Finestra Sul Cielo
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Bestsellere