Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Setul cadou Bioderma Hydrabio este soluia perfect pentru a-i îngriji tenul cu atenie i eficien. Crema hidratant, cu o capacitate de 50ml, ofer pielii hidratarea i hrnirea necesare pentru a o menine catifelat i luminoas. Tonifierea cu 250ml revigoreaz tenul, redându-i prospeimea i vitalitatea. Apa micelar de 100ml cur în profunzime, eliminând impuritile i machiajul, lsând pielea curat i purificat. Setul cadou Bioderma Hydrabio este soluia complet pentru rutina ta zilnic de îngrijire a pielii, oferindu-i produse de calitate superioar, reunite într-un pachet special, cu valabilitate pân în 2023.
Сaracteristicile
Codul produsului | 313125 |
Comentarii
Set Bioderma Hydrabio, apă micelară, 100 ml + toner hidratant, 250 ml + cremă hidratantă, 50 ml
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.