Descrierea
Abtibilduri pufoase 3D Animale, +3 ani, Avenir
Avenir Puffy Stickers nu sunt simple autocolante, acestea sunt spectaculoase și oferă un efect 3D datorită designului lor unic, sclipiciului și imprimării laser.
Cu un aspect WOW! și o textură pufoasa, aceste autocolante adaugă o notă de magie și distracție oricărei suprafețe.
Ușor de aplicat și de îndepărtat, aceste autocolante pot fi utilizate pe o varietate de suprafețe netede: telefoane, laptopuri, frigidere și multe altele.
Datorită versatilității lor, poți să-ți personalizezi obiectele preferate într-un mod unic și original. Fie că le folosești pentru a-ți decora propriile obiecte sau pentru a oferi un cadou special, Avenir Puffy Stickers sunt o alegere ideală pentru cei care caută un element de design captivant și distractiv!
Varsta:
3 ani+
Dimensiune:
18 x 18 x 0.1 cm.
Сaracteristicile
Codul produsului | 133261 |
Categoria | Seturi De Creatie, Jucării |
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.